logo
Diziler
Sıralama Ölçütü
 • Criminal Minds
  Criminal Minds
  Bir olayı ve suçluyu bulabilmek adına, onun gibi anlamak ve düşünmek gerekir. Criminal Minds, mesleğinde bu fikri uygulamaya süren uzman bir ekibin yaşadıklarını ele alıyor. Quentico'daki Davranış Analizi Ünitesi'nde iş yapan özel bir profiler grubuyla... Onların görevi, suç işleyen beyinleri çözmek. Profiler'ler alanlarında delilleri araştırmak dışında, suç işleyenlerin bir yandan suç mahallindeki bir yandan da yaşadıkları ve çalışmış oldukları bölgelerdeki davranışları aaraştırarak nasıl fikir edindiklerini bulmak çalışmaktadır. DiziSeyret.Org keyifli seyirler diler.
 • Travelers
  Travelers
  Şimdiki zamandan yüzlerce sene sonrasında insan sayısı az seviyeye inmiştir.. Yaşamda kalan son insanlar bir zaman makinesi bulurlar ve 21.yya geri gelerek insanlığın dehşet bir gelecekten kurtarmaya çalışacaklardır. Şans eseri insanlardan oluşan minik bir ekip '' Travelers'' adında gizli şekilde bir grup kurarlar ve insanlığın kaderini değiştirmeyi kendilerine hedef edinmişlerdir. Bu ekip, aynı anda takımın başkanı olan FBI özel ajanı Grant Maclaren, Marcy adında engelli ancak oldukça zeki kadın, onun sosyal çalışan arkadaşı David, Trevor adında liseli bir ekip toplayıcı,…
 • The OA
  The OA
  Ülke :
  Tür : ,
  Prairie Johnson isminde kız, 7 yıl evvel esrarengiz bir şekilde ortadan yok olan birisidir. 7 senedir olmayışına yüksek bir köprü üzerinden atlama yaparak bitiren kaarakterimiz, şansa kurtulmuştur ve hastaneye götürülerek tedaviye sokulur. Burada senelerdir görmemiş olduğu akrabalarıyla tekrar bir araya gelen Prairie'de oldukça sıradışı değişiklikler olmuştur. Yolunu kaybetmeden evvel görmeyen kız, ilginç bir şekilde görmekte ve adının OA olduğunu bildirmektedir. Ek olarak karakterimizin sırt bölgesinde değişik yara izlerine de rastlanmıştır. An itibariyle Prairie'nin gayer esrarengiz gözüken öyküsü, acaba arkasında neleri…
 • Zoo
  Zoo
  Ülke :
  Tür : ,
  Herşey normal giderken aniden ve oldukça tehlikeli bir şekilde insanlara saldırıya geçen hayvanların sırrını çözmeye ve incelemeye kendini adayan genç bir biyolog ve çevresinde yaşanan olayları konu edinen bu dizi ilk sezonu itibarı ile 13 bölüm olarak izleyecilerin karşısına çıkacak. DiziSeyret.Org keyifli seyirler diler.
 • Mr. Robot
  Mr. Robot
  Ülke :
  Tür : ,
  Yeni gözde dizi Mr. Robot, gündüz günleri bir şirkette siber güvenlik mühendisi olarak iş yapan geceleri bir siyah hacker olan Elliot ismindeki asosyal adam bir programcıyı odağa koyuyor. Günün birinde, gizli bir hacker takımı patronunun kendisine farklı çok güçlü şirketleri yok etmesine destek vermesi için iş fırsatı aldığında yolu başka yola doğru gider. DiziSeyret.Org keyifli seyirler diler.
1/512345